Zahradník

Microsoft

Datum: 1 week geleden
Stad: Apeldoorn, Gelderland
Contract type: Voltijd
Microsoft
COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce

Apeldoorn, Nizozemsko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Termín nástupu

Ihned

Mzdové podmínky (brutto)

2 400 - 3 000 EUR/měsíc Týdenní mzda 400 - 500 € netto/týden (40 hodin /uvedená částka je už po odečtení nákladů na bydlení, odvodů a pojištění).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Péče a údržba zelených ploch, včetně trávníků, křovin a stromů
  • Sekání trávy, řezání křovin, sběr listí
  • Výsadba rostlin a květin
  • Údržba a ochrana zavlažovacích systémů
  • Provádění drobných oprav a údržby zahradního nářadí

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Týdenní mzda 400€ - 450€ netto/týden (40 hodin /uvedená částka je už po odečtení nákladů na bydlení, odvodů a pojištění)
  • Smlouva v češtině, nizozemské pracovní podmínky
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Dobře vybavené a čisté ubytování s novým ložním prádlem, internetem zdarma
  • Pro všechny zaměstnance uzavíráme nizozemské zdravotní pojištění
  • Koordinátoři, kteří Vám rádi pomohou s pracovními a administrativními záležitostmi
  • Pomoc při vyřizování úředních záležitostí [nizozemské DIČ (BSN), otevření bankovního účtu]
  • Nizozemské zdravotní pojištění pro všechny naše zaměstnance
  • Placená dovolená a příspěvky na penzijní připojištění

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Můžete začít pracovat ihned! Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost hluboce věří v sílu zeleně a přírody. Sídlí uprostřed nádherných zahrad a okouzlující krajiny a je také oddaným nadšencem přírody a řemeslného umění. Díky dlouholetým zkušenostem týmu oddaných profesionálů vytváří úchvatné zahrady a venkovní prostory, kde zákazníci každý den relaxují v objetí přírody.

#výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

středoškolské bez maturity

středoškolské s maturitou

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

student vysoké školy

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti s prací na pozici související s údržbou zeleně jsou další výhodou
  • Dovednost pracovat se zahradním nářadím
  • Schopnost pracovat v týmu, ale také samostatně při plnění zadaných úkolů
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo nizozemštiny
  • Připravenost pracovat venku, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek
  • Řidičský průkaz je vítán
  • Osobní automobil je vítán

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.

Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.

Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.

Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Štefan Čižmár

Tel.

Hoe te solliciteren

Om op deze vacature te solliciteren, moet u machtigen op onze website. Als je nog geen account hebt, registreer je.

Plaats een CV